111111

Fototisk na napínacích stropech dnes je ve velké oblibě. Jedná se o elegantní řešení, pomocí kterého můžete přidat osobnost do každé místnosti, aby to krásnější. Efektní, originální, barevné vzorované stropy vždy udělá radosti všem, kdo na ni podiva.

Zkušení odborníci od naší společnosti vědí, jak vytvořit strop vašich snů. Proto garantujeme:

Individuální fototisk s krásným vzorem. Dizajn navrhnou naše dizajnery.
Šetrné k životnímu prostředí vodotěsné solventní inkousty. Jsou naprosto bezpečné pro zdraví, všestranné použití (např. potah lze prát).
potisk má ideální rozlišení (1440 dpi).
Provoz stropu až do 50 let (10 let materiály v záruce) v původním perfektním stavu: žádné trhliny, prohýbání, pálení barev a jiný nepříjemný změny.

Kde nainstalovat strop s fototiskem?

Napínací strop bude zajímavé vypadat v dětském pokoj, například existuje mnoho obrázku kreslených postaviček, pro kluky pravděpodobně bude zajímavé námořní téma.
Můžete nainstalovat napínací strop s fototiskem v ložnici, zvolte klidné obrazy rostlin, květin ale mužská polovina při výběru tisku na stropě v ložnici dává úřednost hvězdám v podnebí.

V pracovně, například, můžete si vybrat obrázek starověké zeměpisné mapy.

Takže můžeme s jistotou říci, že strop s fototiskem je obrovský prostor pro realizaci své touhy a fantazie, a samozřejmě to vše závisí na vašich finančních možnostech.