Napínané stropy a stěny

JUKKA design

Spolupráce

Obchodní spolupráce a partneři

Hledáme obchodní partnery z celé ČR i SR, kteří mají zájem spolupracovat při tipování zájemců, při prodeji,  případně instalaci a servisu ve Vašem regionu.

Uvítáme jak spolupráci při vyhledávání potenciálních zájemců o naše produkty (zprostředkování), tak i užší spolupráci na vlastních montážích,  instalaci a servisu.

Jsme přímým dovozcem a distributorem a nakupujeme ve velkém přímo u výrobců. Proto je pro nás samozřejmostí nejširší výběr a nejlepší kvalita za trvale nízké ceny.

Výsledkem jsou stále aktualizované výhodné ceny a rozšířená nabídka sortimentu.

V případě, že se chcete stát naším novým obchodním partnerem a navázat s naší firmou spolupráci, vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám vzápětí ozveme a dohodneme společně další detaily.

V případě jakýchkoliv problémů s odesláním poptávkového formuláře nás prosím kontaktujte: +420 778 054 640, +420 739 210 640 nebo  přes aplikace zpetného volaní, která je k dispozici rovněž v dolním pravém rohu webové stránky. Pro spojení s našim konzultantem stači  stisknout tlačitko s telefonem a zadat do otevřené tabulky Váše tel. čislo. Během 20 vteřin jsme Vám zavolame a rádi vám odpovíme na všechny vaše otázky.

Formulář spolupráce