«Ljubava Plus s.r.o. » – rodinná firma, jedna z nejvýznamnějších společností na trhu napínaných stropu v České republice.
Rozpracování individuálního stylu stropů při použiti nejkvalitnějších materiálů a profesionální instalaci zajišťuje úspěch společnosti a neustálé zvyšování počtu spokojených zákazníků. Společnost je držitelem akčních cen na stropy.
Rozsáhlé zkušenosti ve výrobě napínavých stropu umožňuje specialistům snadno realizovat různé designové nápady. Hlavním sortimentem naší práce – komplexní služby pro montáž stropních podhledů “na klíč” v bytě, domě, kanceláři, obchodě a dalších zařízení.
Používáme pouze materiály od známých výrobce, vysoce kvalitní komponenty – nezbytná podmínka firemní politiky firmy, a zajišťuje, že výsledek potěší zákazníka po mnohých letech.
«Ljubava Plus s.r.o. » stara o tom, aby společnost vždy mela k dispozici populární dekory folii a zajišťuje perfektní vzhled napínacích stropů a vynikající výkon.
K vašim službám – obrovsky seznam se množství textur, světel a vzorových podhledů – pro kanceláře, byty nebo chalupy či chaty. Na přání zákazníka, pro uměly tisk, můžeme použít jakýkoli vhodnou fotografie. Naši profesionální poradce vypraví o aktuálních trendech v designu a pomůžou vám vybrat vhodnou strukturu a barvu platna pro výrobu napínaných stropních podhledů.
Jsme pyšní na to, že v průběhu 20 let, jsme se stali nejspolehlivější a největší společností v České republice i v Evropě a upřímně děkuji všem, kteří nás zvolili!