Napínané stropy a stěny

JUKKA design

O nás

Ljubava Plus s.r.o. 
    Jsme rodinná firma,  s tradicí na trhu přes 20 let. Jedna z nejvýznamnějších společností na trhu napínaných stropu v České republice.
    Rozpracování individuálního stylu stropů JUKKA design, při použiti nejkvalitnějších materiálů a profesionální instalaci zajišťuje úspěch společnosti a neustálé zvyšování počtu spokojených zákazníků. Společnost, je držitelem akčních cen na stropy.  Rozsáhlé zkušenosti ve výrobě napínaných stropu, umožňuje specialistům snadno realizovat různé designové nápady.  Hlavním sortimentem naší práce jsou komplexní služby pro montáž stropních podhledů “na klíč” v bytě,  domě,  kanceláři, obchodě a dalších zařízení. Používáme pouze materiály od známých výrobců.  Vysoká kvalita komponentů je nezbytná podmínka firemní politiky, a zajišťuje, že výsledek potěší zákazníka i po mnoha letech.
    Ljubava Plus s.r.o.  se  stará o to, aby vždy společnost měla k dispozici populární dekory folii a zajišťuje perfektní vzhled napínaných stropů a vynikající výkon. Nabízíme Vám velký seznam s množstvím textur, světel a vzorových podhledů, pro kanceláře, byty, chalupy či chaty. Na přání zákazníka, pro umělý tisk, můžeme použít jakoukoliv vhodnou fotografii. Naši profesionální poradci znají aktuální trendy v designu a pomůžou vám vybrat vhodnou strukturu a barvu plátna pro Vaši domácnost, za použití napínaných stropních podhledů.
    Jsme pyšní na to, že v průběhu 20 let, jsme se stali nejspolehlivější a největší společností jak v České republice, tak i v Evropě. A upřímně děkujeme všem, kteří nám k tomuto úspěchu pomohli.