Napínané stropy a stěny

JUKKA design

Napínané stropy svépomocí

V poslední době byla instalace napínacích stropů výsadou pouze profesionálů a nyní může takovou práci provádět jakýkoli domácí řemeslník, pokud je obeznámen s některými podrobnostmi, které jsou součástí takové možnosti dokončování.

A proto nám stále více lidí pokládá otázku „Jak vyrobit napínaný strop vlastníma rukama.“ Tato otázka je velmi relevantní, protože bez zapojení specialistů můžete ušetřit značné množství peněz na opravách. Ale jen málo lidí ví, jak správně instalovat napínací strop. Tuto situaci můžeme napravit a pomůžeme vám pochopit všechny složitosti tohoto procesu. Navštivte náš blog, kde najdete spoustu potřebných a užitečných informací pro vás, od výběru materiálů pro napínací stropy až po to, jak si můžete tento moderní typ stropu kvalitně namontovat sami.

Máte o napínaný strop zájem, ale rádi byste ušetřili na práci a udělali si strop svépomocí ? Není problém, kontaktujte nás domluvíme si schůzku na které Vám přiblížíme realizaci, a veškeré informace. Na zakázku Vám vyrobíme napínanou folii a řekneme Vám jaké profily budete potřebovat.

Veškeré profily, lišty a příslušenství můžete zakoupit na našem novém E-shopu

Montaž textilného stropu