Napínané stropy a stěny

JUKKA design

Matné

Matné napínané stropy.

Matné napínané stropní podhledy – univerzální volba mezi strečovými stropy, vhodná do opravdu jakékoliv místnosti. Tím, co je činí natolik univerzálními je jejich, ve srovnání s ostatními texturami, dokonale hladký povrch, jež vám navíc umožní pod ním skrýt nevzhledné elektrické rozvody, různé kabely, a i všechny viditelné závady původního nátěru.

Pnutý podhled bílý matný povrch

O popularitě těchto matných pnutých stropů vypovídá fakt, že jsou instalovány vůbec nejčastěji, takto oblíbené jsou i díky své cenové dostupnosti. Matný povrch těchto stropů dobře absorbuje světelné paprsky, které se od něj neodráží a nevytváří tak odlesky, které by mohly nepříjemně oslňovat. Díky této vlastnosti jsou často používány v rozsáhlejších prostorách, kde již není třeba prostor více opticky zvětšovat. Hodí se tak perfektně například do administrativních budov, nemocnic, obchodů či do bytů s klasickým historickým interiérem plným ozdobných prvků (štukové výzdoby, oblouky, sloupy atd.). Co se týče palety barev těchto stropů, tak nejvíce se uchytily ty pastelové, které umožňují vytvoření atmosféry klidu, harmonie a spokojenosti

matný povrch v béžové barvě

. Hlavním úkolem matných napínaných stropů je zdůraznit prvky interiéru bez upoutání pozornosti samotným stropem. Tudíž jsou ideálním řešením pro místnosti, kterým dominují výrazné dekorace či starožitnosti, na něž chcete nechat strhnout pozornost. Jsou tak vhodné do všech elegantních interiérů a díky jejich matnému povrchu se navíc i dobře kombinují s nábytkem a tapetami.