Napínané stropy a stěny

JUKKA design

Lesklé

Lesklé napínané podhledy

Jednou z nejpopulárnějších variant napínaných stropů jsou lesklé strečové stropy, jež si své příznivce získaly zejména díky výjimečným vlastnostem jejich povrchu (podobným těm, jaké mají zrcadla a lesklé laky). Tento reflexní povrch pomáhá stropům dosáhnout viditelného zrcadlového efektu. Nejedná se však jen o estetickou záležitost, nýbrž ten má i svůj praktický význam. Ten tkví v tom, že lesklé stropní podhledy vizuálně rozšiřují a opticky zvětšují prostor, což se dá, zejména v malých místnostech, považovat za nepostradatelné. Kvůli schopnosti odrážení světla dokáží ušetřit i osvětlovacím zařízením, kterých bude potřeba méně a s nižším výkonem.

RD Plzeň. Víceúrovňový strop atypického tvaru v obýváku a kuchyni.

Na rozdíl od matných, lesklé napínané stropy umožňují zobrazit i nasycený barevný gamut (tj. syté barvy). Krom tradičních bílých a krémových odstínů můžeme nalézt v nabídkách prodejců i odstíny broskvové, červené či zelené, a dokonce i ty černé s lakovaným povrchem, jež se perfektně hodí k podtrhnutí slavnostní atmosféry klubů, designových studií nebo restaurací.

Červený lesklý stropní podhled

Efekt druhého patra, způsobujícího optické zvětšení prostoru, na černém pnutém stropě bude vhodně zdůrazněn správně zvoleným osvětlením, například reflektory, které si můžete nechat nainstalovat našimi specialisty, kteří tuto montáž provedou rychle,čistě, kvalitně a ušetří vám tak těžkou práci. 

Lesklý strop z napínané černé PVC fólie