Napínané stropy a stěny

JUKKA design

Jak si zvolit barvu napínavých stropu?

Jak si zvolit barvu napínavých stropu?

 

Volba barvy napínavých stropu, pokud jde o design, odpovědny úkol. Od volby zákazníka bude záviset na náladě celého interiéru. Musíte počítat s barvami stěn a podlahy. Paleta napínavých stropy je dnes tak rozmanitá, že někdy těžké soustředit se na konkrétní verzi. Zvolit barvu budoucího stropu je možné nejen v obchodech, ale i v pohodli domova: na internetových stránkách většiny výrobních podniků jsou speciálně programy na výběr barvy tkaniny.

Kromě toho měli byste vzít v úvahu některé rysy vlastni povahy. Psychologie vnímání barev – dost vážná věc :

  • Je-li člověk těžko se uvolnit, zářivě barvy stropu budou dráždit. V tomto případe, lepší zvolit uklidňující přírodní barvy, třeba světle zelenou.

unnamed (7)

  • Lila, béžová a broskvová – univerzální a jemné barvy, které vytvoří atmosféru pohody a klidu. Kromě toho, tyto barvy mají relaxační vlastnosti.

unnamed (5)

  • Pro lidi s vyváženou povahou zářivá barva stropu povzbudí a přidá vitalitu.

unnamed (4)

  • Napínavý strop v tmavých barvách vhodný, pokud chcete přidat interiéru luxus a šarm. Ideální pro interiér v klasickém stylu.

unnamed (6)

  • Pro přísný interiér nebo pro zdůrazněni moderního stylu hodí bílo – černý podhled. Navíc při použití těchto barev, můžete ho zředit pestrými dekoračními prvky (například červená, růžová, tyrkysová, a tak dále.)

unnamed (2)

Například tři z nejpopulárnějších výrobců stropu, zvažuji různé barvy při tvorbě barevných napínacích stropů.
Takové známí výrobci stropů jako Renolit (Německo), Alkor Draka (Francie, Nizozemí) a PTMC (Belgie) mají podobné barevné schéma.

1

2