portfolio-81

Napínavý strop “hvězdné nebe” – je to příležitost vytvořit báječnou a neuvěřitelně romantickou atmosféru v bytě, restaurace, klubu, bazénu, nebo nákupním centrum. Naše společnost nabízí ty nejlepší stropy, které napodobují hvězdnou galaxii.
Strop “hvězdné nebe” – technologie kouzla

Nainstalujeme jakýkoliv druh stropu “hvězdné oblohy”. Existuje několik způsobů, jak vytvořit nádherný obraz noční oblohy:

protažení  optických vláken přes plachtu;
promítací paprsku světla na stropě;
optické vlákno s krystaly Swarovski.

Každá z těchto metod vám umožní vytvořit neuvěřitelně krásné stropy s hvězdami. Rozdíl je ve způsobu montáže, ceny a vnějšího pohledu. Nemůžeme říct, že jakákoliv metoda je lepší nebo více atraktivní, každý si vybere vhodnou možnost pro sebe.

Strop s optickým vláknem s propíchnutí

Toto provedení umožňuje plně realizovat pohled hvězdné záře. Tenhle způsob založen na přenosu světla pomoci svazku optických vláken.
Pomocí softwaru, ve spojeni řídící jednotky s optickým vláknem lze nastavit:

efekt noční oblohy;
různě souhvězdí a komety;
polární září.

Polymerní plastické optické vlákna vyvadí z plátna, a vytváří efekt hvězdné oblohy. Velikost a počet hvězd závisí na počtu vláken, díky čemuž je možné realizovat jiný obraz – od hvězdných rozptylů do panoramy Mléčné dráhy.

“HVĚZDNA OBLOHA” projekcí

Instalace napínavých stropu hvězdnou promítáním světelného paprsku na plátno pomocí optického vlákna je ideální pro ty, kteří chtějí vidět dokonale hladký strop. V této metodě jsou konce vláken se pevni na rámu ve vnitřním povrchu plátna bez prasknuti, přičemž plátno je dokonale hladké.

Strop s krystaly Swarovski

Napínavý strop s pohledem hvězdné oblohy s krystaly je obzvlášť oblíbeny v České republice. Leštěné čočky z Swarovski jsou připojeny k optickému vláknu s vnější části plátna a pomáhají vytvořit efekt hry světla, která vypadá dobře v prostorných vysokých místnostech. Kromě krásného vzhled, strop na základě Swarovski má mnoho výhod:
účinnost;
snadnost provozu;
prakticky neomezená životnost.

Nabízíme vše potřebné pro instalaci stropu “hvězdně nebe”. Při objednání od nás, dostanete vysoce kvalitní materiály, rychlé dodání a jedinečnou příležitost vytvořit obraz třpytivou galaxie.
Napínavý strop – VÝHODOU HVEZDNEHO INTERIÉRU

Fascinující hvězdné nebe je nejen ozdobou, ale také má jiné, neméně důležité výhody:

Optické vlákno neohřívá, nehoří a nevyžadují stálou výměnu;
Systém splňuje všechny bezpečnostní normy od hasičů;
spotřebovává minimální výkon;
intenzita světla může být upravena;
můžete nastavit barvy, osvětlení a blikání.

Napínavě stropy s účinkem hvězdné oblohy – skvělá příležitost, pro romantické ložnice, dětský pokoj zajímavý a tajemny obývací pokoj. Objednejte si naše služby každý den, aby si užili každý den nádherní pohled vzdálených hvězd!