Napínané stropy a stěny

JUKKA design

Antibakteriální stropy

Napínané stropy 

jsou dnes velice populární, takže bývají instalovány do všech možných místností, a to za různými účely. Málokdo však ví, že jejich výrobci vyvinuli a nabízejí jedinečnou novinku, takzvané napínané antibakteriální stropy, jež se mohou pyšnit skutečnou zdravotní nezávadností. 

Antibakteriální napínané stropy se hodí především do institucí, v nichž jsou kladeny vysoké nároky na hygienu. Tento typ stropní folie je tedy určen primárně pro zdravotnická zařízení, zařízení pro péči o děti a kosmetické salony. Avšak uplatnit se dokáže i v běžných obytných budovách – speciální antibakteriální vlastnosti z těchto folií dělají ideální stropní podhledy třeba do koupelendětských pokojůkuchyní nebo na toalety. 

 

Vlastnosti 

Během výroby jsou jednotlivé části napínaného stropu ošetřovány baktericidními roztoky, které zabraňují tvorbě plísní a výskytu bakterií na jejich povrchuVzhledem k tomu, že ve zdravotnických zařízeních jsou častokráte k dezinfikování používány sloučeniny chloru, je tkanina této stropní folie impregnována látkami (inhibitory), které ji chrání před ultrafialovým zářením, a právě i před chemikáliemi. Ve skutečnosti je napínaný strop s antibakteriální úpravou podobný tomu standardnímuaž na tenkou vrstvu impregnace nanesenou na jeho povrchukterá ale tomuto výrobku dodává všechny jeho nejdůležitější vlastnosti. Krom toho se vyznačuje snadnou a bezproblémovou udržovatelností, lze jej čistit, aniž by docházelo k negativnímu ovlivňování vlastností textilie. 

 

Antibakteriální stropní podhledy: výhody 

  • Povrch je zcela antialergenní a nepoškozuje lidské zdraví. 
  • Díky antibakteriální úpravě se na těchto napínaných stropech nebudou vyskytovat žádné bakterie. 
  • Plísně, mikroby ani další mikroorganismy nemají šanci, protože povrch těchto folií je před nimi spolehlivě chráněn. 
  • Vypadají velmi esteticky. 
  • Rychlá a snadná instalace. 
  • Materiál neabsorbuje pachy. 
  • Zásluhou kvalitního zpracování se na nich nedrží prach.  
  • Materiál si nevyžaduje zvláštní péči. Strop lze udržovat téměř jakýmkoliv čistícím prostředkem. 
  • Antibakteriální napínané stropy mají všechny ostatní výhody napínaných stropních systémů. 
  • Spolehlivá ochrana proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, stafylokokům. 
 

Baktericidně ošetřené napínané stropy mohou být namontovány nejen v nemocnicích a zařízeních pro péči o děti, ale také v běžných bytech a domech. Díky speciální povrchové úpravě se navíc mohou pyšnit zvýšenou voděodolností, takže je lze instalovat na místa s vysokou vlhkostí (koupelny, toalety, kuchyně apod.). Pokud je vaše dítě alergické, pak je takovýto stropní podhled tím vůbec nejlepším řešením do dětského pokoje, neboť jeho povrch je antialergenní. Antibakteriální napínané stropy lze též instalovat do saun, bazénů a čistíren. Na těchto místech je totiž prakticky stále vlhké prostředí, které bohužel vytváří příznivé podmínky pro růst různých mikroorganismů, materiál těchto stropních folií je ale naštěstí vynikající ochranou proti jejich rozmnožování. 

   

Jak si objednat antibakteriální napínaný strop?  

Rádi byste se u Vás doma jednou provždy zbavili plísní a bakterií? Pak si u nás objednejte náš antibakteriální napínaný strop, můžete nám zavolat na telefon uvedený nížnebo poslat váš požadavek e-mailem. Po osobní návštěvě a všech nezbytných měřeních vám následně sdělíme přesné náklady na jeho pořízení. Pakliže se chcete poradit s výběrem, případně zjistit přibližnou cenu, zavolejte nám a my Vám ochotně zodpovíme všechny vaše otázky, včetně toho, jaký konkrétní napínaný strop si zvolit k vám domů.